Zespół Szkół Gastronomicznych i Przemysłu Spożywczego
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
w Katowicach
Tuż przed majówką uczestniczyliśmy w akademii z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym roku wspaniały występ przygotowała klasa 3b - brawa dla Was :-)