Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
im. J. Rymera - I Wojewody Śląskiego
w Katowicach

  • zdjęcie promujące zawód przetwórca mięsa
  • zdjęcie promujące zawód technik weterynarii
  • zdjęcie promujące zawód piekarz
  • zdjęcie promujące zawód technik technologii żywności
  • zdjęcie promujące zawód cukiernik


Kwiecień 2024
Nasza szkoła w międzynarodowym projekcie eTwinning!


 

Od kilku tygodni uczniowie z klas 3a i 2b pod opieką pani Agnieszki Pacyno biorą udział w projekcie eTwinning "Three irregular verbs in a week".
Uczniowie doskonalą swoje umiejętności językowe, rozwijają kreatywność, wzmacniają pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim oraz uczą się współpracy w międzynarodowym zespole. To nie tylko nauka języka, ale również rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i technologicznych!
Uczestnicy projektu mieli też okazję poznać się i porozmawiać na żywo podczas spotkań online.
#eTwinning #ThreeIrregularVerbsInAWeek #NaukaJęzykaAngielskiego #Szkoła #Polska #ProjektMiędzynarodowy #Współpraca #Komunikacja #UmiejętnościJęzykowe #TechnologieInformacyjne

 


Galeria zdjęć
Nasza szkoła w międzynarodowym projekcie eTwinning!
Kwiecień 2024


 
siedmiu nauczycieli (jeden mężczyzna i sześć kobiet) w okienkach na spotkaniu online, na platformie Zoom. Są w trakcie rozmowy.
zrzut ekranu, widoczny jest pulpit komputera oraz odbywające się spotkanie online na platformie Zoom, gdzie kilku nauczycieli rozmawia i śmieje się.
 
zrzut ekranu telefonu, na którym uczniowie i nauczyciele rozmawiają online. Twarze uczniów zostały celowo zamazane.
zrzut ekranu telefonu, na którym uczniowie i nauczyciele rozmawiają online. Twarze uczniów zostały celowo ukryte przez wirtualne naklejki w postaci różnych ikonek.